Novinky

Leadership Development 2016

Dňa 8. júna 2016 sa v priestoroch hotela Austria TREND Bratislava uskutočnil seminár na tému „Leadership Development“. Hlavným spíkrom semináru bol svetovo uznávaný brazilský profesor Léo Fernando Castelhano Bruno, PhD.

viac info…

Losovanie o jazykový pobyt na Malte

Dňa 4. júla 2016 sa uskutočnilo zlosovanie o jazykový pobyt na Malte. Víťazom sa stal pán Árpád Varga zo spoločnosti Volkswagen Slovakia, a.s. Víťazovi srdečne gratulujeme!

viac info…

všetky novinky…

Jazykové kurzy pre firmy Slovensko

Efektivita, flexibilita, profesionálnosť

V súčasnej dobe neustále rastie potreba dorozumievania v cudzom jazyku nielen v zahraničí, ale aj v domácom prostredí. Jazykové kurzy vám ponúkajú možnosť efektívne a profesionálne nadobudnúť potrebnú znalosť jazyka a istotu pri jeho používaní. Na základe doterajších skúseností od roku 1997 sme pripravili sériu jazykových programov, z ktorých si môžete vybrať podľa Vašich potrieb a predstáv. Naše jazykové programy sú buď štandardné, alebo šité na mieru a prispôsobované Vášmu časovému harmonogramu a individuálnym požiadavkám. Realizujeme ich vo všetkých svetových jazykoch alebo podľa potreby klienta.

Prihláste sa vy alebo doprajte priestor pre rozvoj vašim zamestnancom. Jazyková výučba od jazykovej školy PLUS Academia vám to umožní!


Kontaktná osoba:
Mgr. Martin Lobotka

Telefón:
+421 (0) 903 248 924

E-mail:
martin.lobotka@plusacademia.sk