Novinky

Leadership Development 2016

Dňa 8. júna 2016 sa v priestoroch hotela Austria TREND Bratislava uskutočnil seminár na tému „Leadership Development“. Hlavným spíkrom semináru bol svetovo uznávaný brazilský profesor Léo Fernando Castelhano Bruno, PhD.

viac info…

Losovanie o jazykový pobyt na Malte

Dňa 4. júla 2016 sa uskutočnilo zlosovanie o jazykový pobyt na Malte. Víťazom sa stal pán Árpád Varga zo spoločnosti Volkswagen Slovakia, a.s. Víťazovi srdečne gratulujeme!

viac info…

všetky novinky…

Jazykové kurzy Slovensko – verejné firemné jazykové kurzy

Ak platíte Vašim zamestnancom, aby sa jazykovo vzdelávali vo verejných kurzoch, ak máte problém s kontrolou Vašej investície a výsledky vzdelávania zamestnancov nie sú podľa Vašich želaní, PLUS Academia vám garantuje zmenu a zorganizuje verejné kurzy priamo na Vašom pracovisku!

Výhody jazykových kurzov pre verejnosť vo firemnom prostredí:

Kurz je celkovo výhodnejší nielen pre Vašu firmu, ale aj Vašich zamestnancov. Zabezpečíme dohľad nad jazykovou výučbou v rámci Vášho pracoviska a zároveň Vám poskytneme zlepšený prehľad o celej výučbe. Zamestnanci získajú viac hodín v rámci finančného rozpočtu, študijnú literatúru za zvýhodnenú cenu a možnosť postupného splácania kurzu. Samozrejmosťou je bezplatný jazykový audit.

Kurzy sú realizované vo Vašej firme a ušité priamo pre Vaše potreby - jazyk, zameranie, rozsah, dni a časy. Na zabezpečenie optimálneho výsledku využívame kombináciu viacerých metód pre rovnomerné rozvíjanie všetkých štyroch jazykových zručností študentov (písanie, čítanie, počúvanie, rozprávanie). Nepoužívame len jednu metódu. Podľa Vašich individuálnych potrieb môžeme navrhnúť a zostaviť ďalšie, kontinuálne nadväzujúce a úzko špecializované kurzy, prispôsobené na mieru spoločnosti či zamestnanca.

Flexibilita, kvalita výučby na vysokej úrovni a spoľahlivosť overená rokmi sú zárukou Vašej spokojnosti.

V porovnaní so štandardným kurzom pre verejnosť navyše získate:
  • pravidelný reporting vyhodnotenia študijného progresu študentov
  • minimálne požiadavky na organizáciu z vašej strany
  • výučba prebieha na všetkých úrovniach jazyka podľa CEFR (A1-C2)
  • pokrytie aj špecifického zamerania jazyka
  • podľa potreby výučba rodeným hovorcom


Kurzy zabezpečujeme nielen v Bratislave, ale aj v rámci celého Slovenska!