Novinky

Leadership Development 2016

Dňa 8. júna 2016 sa v priestoroch hotela Austria TREND Bratislava uskutočnil seminár na tému „Leadership Development“. Hlavným spíkrom semináru bol svetovo uznávaný brazilský profesor Léo Fernando Castelhano Bruno, PhD.

viac info…

Losovanie o jazykový pobyt na Malte

Dňa 4. júla 2016 sa uskutočnilo zlosovanie o jazykový pobyt na Malte. Víťazom sa stal pán Árpád Varga zo spoločnosti Volkswagen Slovakia, a.s. Víťazovi srdečne gratulujeme!

viac info…

všetky novinky…

Anglický jazyk

Znalosť anglického jazyka je v dnešnej dobe nevyhnutnosťou, preto sme pre Vás pripravili sériu efektívnych jazykových programov. Vzdelávacie programy pre klientov staviame na báze profesionality, flexibility a skúseností. Vedomostnú úroveň jazyka určíme na základe vstupného testu, po ktorom nasleduje individuálna dohoda s lektorom. Ak Vás trápi čas, nezúfajte. Programy šité na mieru prispôsobíme Vašim požiadavkám a preferenciám.

FIREMNÉ KURZY angličtiny Slovensko

Kurzy angličtiny Slovensko obsahujú 6 vedomostných stupňov, do ktorých bude klient zaradený na základe hodnotenia vstupného testu. Každý stupeň kurzu obsahuje 80 až 120 vyučovacích hodín, ktorých intenzita je nastaviteľná a prispôsobená požiadavkám klienta.