Novinky

Leadership Development 2016

Dňa 8. júna 2016 sa v priestoroch hotela Austria TREND Bratislava uskutočnil seminár na tému „Leadership Development“. Hlavným spíkrom semináru bol svetovo uznávaný brazilský profesor Léo Fernando Castelhano Bruno, PhD.

viac info…

Losovanie o jazykový pobyt na Malte

Dňa 4. júla 2016 sa uskutočnilo zlosovanie o jazykový pobyt na Malte. Víťazom sa stal pán Árpád Varga zo spoločnosti Volkswagen Slovakia, a.s. Víťazovi srdečne gratulujeme!

viac info…

všetky novinky…

Francúzsky jazyk

Paríž, Eiffelova veža, voňavé bagety, najromantickejší jazyk na svete a Slovensko? Že to nie je možné? PLUS Academia pre Vás pripravila kurzy s názvom "Kurz francúzštiny Slovensko", ktoré Vás pod vedením lektorov zo Slovenska a zahraničia priblížia k Vášmu snu. Každý kurz francúzštiny obsahuje niekoľko úrovní náročnosti, a to Vám zabezpečí zdokonalenie sa vo francúzskom jazyku.

FIREMNÉ KURZY francúzštiny Slovensko

Ponúkame kurzy vo všetkých úrovniach náročnosti, od začiatočníkov po pokročilých. Prebiehajú pod dohľadom profesionálnych lektorov, ktorí Vám pomôžu zdokonaliť Vaše jazykové zručnosti. Výučba prebieha u Vás vo firme, takže kurzy prídu priamo za Vami. To, ako často budete navštevovať kurz francúzštiny Slovensko, si dohodnete s lektorom, ktorý je flexibilný a otvorený Vašim požiadavkám.

Kurzy francúzštiny Slovensko obsahujú 6 vedomostných stupňov, do ktorých bude klient zaradený na základe hodnotenia vstupného testu. Každý stupeň kurzu obsahuje 80 až 120 vyučovacích hodín, ktorých intenzita je nastaviteľná a prispôsobená požiadavkám klienta.