Novinky

Leadership Development 2016

Dňa 8. júna 2016 sa v priestoroch hotela Austria TREND Bratislava uskutočnil seminár na tému „Leadership Development“. Hlavným spíkrom semináru bol svetovo uznávaný brazilský profesor Léo Fernando Castelhano Bruno, PhD.

viac info…

Losovanie o jazykový pobyt na Malte

Dňa 4. júla 2016 sa uskutočnilo zlosovanie o jazykový pobyt na Malte. Víťazom sa stal pán Árpád Varga zo spoločnosti Volkswagen Slovakia, a.s. Víťazovi srdečne gratulujeme!

viac info…

všetky novinky…

Nemecký jazyk

Sprechen Sie Deutsch? Nein? Ale veď Vy môžete! Prinášame Vám kurzy nemeckého jazyka, ktoré podporia Váš osobnostný rozvoj. Výučba prebieha pod záštitou kvalifikovaných slovenských a zahraničných lektorov, ktorí Vás zasvätia do čara nemeckého jazyka, a zároveňsi pri nich príjemne oddýchnete.

FIREMNÉ KURZY nemčiny Slovensko

Či už ste uchádzačmi o zamestnanie alebo zamestnanie máte, potreba dorozumievania v cudzom jazyku rastie nielen v zahraničí, ale aj v domácom prostredí. Preto sme pre Vás pripravili jazykové programy s kvalifikovanými lektormi. Ponúkame sériu programov, ktorá je plne k dispozícii Vašim požiadavkám.

Kurzy nemčiny Slovensko obsahujú 6 vedomostných stupňov, do ktorých bude klient zaradený na základe hodnotenia vstupného testu. Každý stupeň kurzu obsahuje 80 až 120 vyučovacích hodín, ktorých intenzita je nastaviteľná a prispôsobená požiadavkám klienta.