Novinky

Leadership Development 2016

Dňa 8. júna 2016 sa v priestoroch hotela Austria TREND Bratislava uskutočnil seminár na tému „Leadership Development“. Hlavným spíkrom semináru bol svetovo uznávaný brazilský profesor Léo Fernando Castelhano Bruno, PhD.

viac info…

Losovanie o jazykový pobyt na Malte

Dňa 4. júla 2016 sa uskutočnilo zlosovanie o jazykový pobyt na Malte. Víťazom sa stal pán Árpád Varga zo spoločnosti Volkswagen Slovakia, a.s. Víťazovi srdečne gratulujeme!

viac info…

všetky novinky…

Ruský jazyk

Znalosť jazyka je v dnešnej dobe neodmysliteľnou súčasťou, a ak si práve Vaša profesia vyžaduje znalosti a zručnosti z ruského jazyka, veríme, že naša ponuka Vás zaujme.

FIREMNÉ KURZY ruštiny Slovensko

PLUS Academia pripravila sériu kurzov s názvom Kurz ruštiny Slovensko, ktoré Vám pri používaní jazyka dodajú istotu. Každý kurz ruského jazyka prebieha pod záštitou kvalifikovaných lektorov zo Slovenska a zahraničia. Naše programy sa vyznačujú profesionalitou, efektivitou a flexibilitou. Sme pripravení na Vaše požiadavky, preto frekvenciu a intenzitu kurzov prispôsobíme individuálnym potrebám.

Kurzy ruštiny Slovensko obsahujú 6 vedomostných stupňov, do ktorých bude klient zaradený na základe hodnotenia vstupného testu. Každý stupeň kurzu obsahuje 80 až 120 vyučovacích hodín, ktorých intenzita je nastaviteľná a prispôsobená požiadavkám klienta.