Novinky

Leadership Development 2016

Dňa 8. júna 2016 sa v priestoroch hotela Austria TREND Bratislava uskutočnil seminár na tému „Leadership Development“. Hlavným spíkrom semináru bol svetovo uznávaný brazilský profesor Léo Fernando Castelhano Bruno, PhD.

viac info…

Losovanie o jazykový pobyt na Malte

Dňa 4. júla 2016 sa uskutočnilo zlosovanie o jazykový pobyt na Malte. Víťazom sa stal pán Árpád Varga zo spoločnosti Volkswagen Slovakia, a.s. Víťazovi srdečne gratulujeme!

viac info…

všetky novinky…

Španielsky jazyk

Španielčina ako jeden z najpoužívanejších jazykov na svete Vám umožní osloviť široké spektrum partnerov či klientov a vďaka nášmu kurzu budete s nimi komunikovať plynule.

FIREMNÉ KURZY španielčiny Slovensko

Efektivita. Flexibilita. Profesionalita. Tri kľúčové vlastnosti, ktoré predstavujú naše jazykové kurzy. Ponúkame efektívne programy, v ktorých sú obsiahnuté všetky zručnosti ako gramatika, čítanie, počúvanie, písanie a komunikácia, doplnené o Vami preferovanú terminológiu. Flexibilita predstavuje možnosť prispôsobenia programu, časového harmonogramu, miesta konania a frekvencie výučby. Kurzy španielčiny prebiehajú pod drobnohľadom kvalifikovaných lektorov zo Slovenska a rodených španielsky hovoriacich profesionálov.

Kurzy španielčiny Slovensko obsahujú 6 vedomostných stupňov, do ktorých bude klient zaradený na základe hodnotenia vstupného testu. Každý stupeň kurzu obsahuje 80 až 120 vyučovacích hodín, ktorých intenzita je nastaviteľná a prispôsobená požiadavkám klienta.