Novinky

Leadership Development 2016

Dňa 8. júna 2016 sa v priestoroch hotela Austria TREND Bratislava uskutočnil seminár na tému „Leadership Development“. Hlavným spíkrom semináru bol svetovo uznávaný brazilský profesor Léo Fernando Castelhano Bruno, PhD.

viac info…

Losovanie o jazykový pobyt na Malte

Dňa 4. júla 2016 sa uskutočnilo zlosovanie o jazykový pobyt na Malte. Víťazom sa stal pán Árpád Varga zo spoločnosti Volkswagen Slovakia, a.s. Víťazovi srdečne gratulujeme!

viac info…

všetky novinky…

Taliansky jazyk

Miláno je mekkou módy, no s nami je mekkou talianskeho jazyka Slovensko. Ak ste hľadali vhodný kurz talianskeho jazyka, práve ste ho našli. Ponúkame kurzy taliančiny Slovensko všetkých úrovni, od začiatočníckych kurzov až po kurzy pre pokročilých pod záštitou profesionálnych lektorov. Naši odborníci zo Slovenska a zahraničia sa s Vami podelia o všetky svoje vedomosti. Môžete si vybrať z množstva kurzov a programov, ktoré Vám zaručia vynikajúce jazykové zručnosti.

FIREMNÉ KURZY taliančiny Slovensko

Hovorí sa, že láska ide cez žalúdok. U Talianov to údajne platí dvojnásobne, preto Vám odporúčame navštíviť náš kurz talianskeho jazyka – určite si ho zamilujete. Budete milo prekvapení, aké lahodné a kvalitné kurzy taliančiny ponúka Slovensko. Môžete si ich prispôsobiť tak, aby vyhovovali Vášmu časovému harmonogramu a Vašim predstavám.

Kurzy taliančiny Slovensko obsahujú 6 vedomostných stupňov, do ktorých bude klient zaradený na základe hodnotenia vstupného testu. Každý stupeň kurzu obsahuje 80 až 120 vyučovacích hodín, ktorých intenzita je nastaviteľná a prispôsobená požiadavkám klienta.