//Translate the search button text //Translate the mobile menu select page text

PLUS Academia

Online vzdelávanie

Online vzdelávanie

Jazykové vzdelávanie je alchýmia – pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov je potrebné brať do úvahy veľký počet faktorov, všetky ich zosúladiť a nájsť správnu cestu a metódu výučby pre konkrétneho študenta. Dvom podobným ľudom nemusí vyhovovať podobný spôsob výučby a naopak, navonok dvaja odlišní študenti si môžu „rozumieť” v spôsobe, akým sa učia jazyk.

V PLUS Academii veríme, že naučiť sa cudzí jazyk môže naozaj každý, pokiaľ mu pre to vytvoríme vhodné podmienky. Práve za týmto účelom od júla 2016 ponúkame aj výučbu angličtiny prostredníctvom celosvetovo uznávaného výučbového systému DynEd. DynEd je nástrojom, prostredníctvom ktorého sa anglicky naučíte tzv. kombinovanou formou. Kombinované vzdelávanie, alebo „blended learning“, je spôsob vyučovania, ktorý na dosiahnutie výučbového cieľa využíva kombináciu moderných technológií (internet, počítače, smartfóny) s prvkami tradičnej prezenčnej výučby, čím sa odlišuje od známejšieho e-learningu.

V čom je DynEd jedinečný?

Neobmedzené štúdium pre časovo vyťažených

Ak ste jedným tých ľudí, ktorí si nedokážu vyhradiť 1-2 dni do týždňa na klasickú jazykovú výučbu, pretože napríklad priveľa cestujete, alebo máte flexibilný pracovný čas, DynEd je určený práve pre vás. Po absolvovaní zaraďovacieho testu môžete študovať z akéhokoľvek zariadenia a prakticky kdekoľvek. Jednou z najväčších výhod DynEd-u je, že akonáhle sa rozhodnete študovať a zakúpite si licenciu na určité obdobie, v rámci tohto obdobia môžete študovať toľko, koľko budete časovo zvládať. Systém je doslova preplnený obsahom: môžete študovať najrôznejšie typy kurzov a zdokonalovať sa v rôznych oblastiach v rámci jednej licencie.

Individualizované riešenie 

Nezáleží na tom, či ste úplný začiatočník, alebo s angličtinou už máte skúsenosti. Štúdium angličtiny s DynEd-om sa úplne prispôsobí vašim potrebám. Po absolvovaní úvodného testu vám systém odporučí sústavu kurzov, ktoré potrebujete zvládnuť, aby ste v jazyku napredovali čo najrýchlejšie. Môžete sa zamerať na všeobecný progres v jazyku podľa certifikačných kurzov, alebo sa špecializovať na odbornejšiu slovnú zásobu – DynEd vám pomôže zlepšiť sa tam, kde to skutočne potrebujete. So štúdiom vám pomôže aj váš osobný lektor, ktorý s vami pravidelne 2x do mesiaca komunikuje.

v

Zameranie na počúvanie a rozprávanie

Pravdepodobne najčastejšou odpoveďou našich študentov na otázku „Čo očakávate od štúdia angličtiny?“ je „Naučiť sa plynule rozprávať“. A práve rozprávanie a počúvanie sú dve jazykové zručnosti, na ktoré sa DynEd zameriava. Prostredníctvom rozoznávania reči (Speech Recognition) vám DynEd podá presnú spätnú väzbu o vašej výslovnosti, intonácii a tempe reči, takže si môžete byť vždy istý, že sa učíte tak, aby vám každý porozumel. Počas štúdia s DynEd-om si navyše budete zvykať na rôzne prízvuky a mutácie angličtiny, aby ste boli vždy pripravený angličtine porozumieť za akýchkoľvek podmienok.

Merajte svoj progres

Pre firmy aj jednotlivcov je dôležité vedieť zhodnotiť, či sa investícia do jazykového vzdelávania naozaj oplatí, respektíve ako a či vôbec sa jednotliví študenti zlepšujú. S DynEdom nemusíte hádať, ako sa vaša angličtina vyvíja, pokrok pozorujete nielen na sebe, ale vidíte ho aj priamo v systéme. Súčasťou DynEdu je tzv. „Records Manager“, ktorý uchováva dáta o každom jednom študentovi, presne mapuje čas, ktorý v DynEde strávil a tiež progres, ktorý dosiahol. Váš lektor, ale aj samotný softvér vám tiež poradí, ako dosiahnuť čo najväčší pokrok za čo najkratší čas. Či ste HR manažér alebo študent, vždy viete, na čom ste.

Mnohokrát ocenený software

Jednotlivé DynEd kurzy získali veľké množstvo ocenení po celom svete. Sú rozšírené vo viac ako 50 krajinách sveta a certifikované ministerstvami školstva Francúzska, Číny či Turecka ako nástroj na výučbu jazyka na školách. S rastúcou potrebou angličtiny v pracovnom prostredí však stále viac a viac nachádzajú silné uplatnenie najmä v biznis sfére.

Čo DynEd prinesie Vašej spoločnosti?

 • Úplná kontrola nad priebehom výučby
 • Systematické mapovanie progresu študentov
 • Merateľná efektivita vložených prostriedkov do vzdelávania
 • Žiadne starosti s administráciou
 • Šetrenie priestorov zasadačiek
 • Pomer cena/kvalita

Čo DynEd prinesie študentom?

 • Absolútna časová flexibilita štúdia
 • Možnosť štúdia na viacerých zariadeniach, online aj offline
 • Dôraz na počúvanie a rozprávanie (85% času)
 • Stanovenie si individuálnych cieľov a sledovanie ich napĺňania
 • Obrovský rozsah a rozmanitosť kurzov
 • Pravidelná spätná väzba a kontakt s lektorom

“Medzi hlavné výhody DynEd-u podľa mňa určite patria možnosť študovať v ľubovoľnom čase a v domácom prostredí – nemusíte chodiť na hodiny vždy v stanovenom čase, štúdium si prispôsobite podľa seba. Individuálne Skype stretnutia s lektorom sú veľkým prínosom, pričom termíny je taktiež možnosť dohodnúť na čas vyhovujúci obom stranám. Systém je založený hlavne na počúvaní a opakovaní, pričom celkom jednoduchou formou (aj bez toho aby som si to uvedomil) si prirodzene osvojujem aj gramatiku bez vnútených poučiek. Obsah kurzov sa priebežne prispôsobuje aktuálnej úrovni a aj pomocou interaktívneho tútora pomáha držať môj záujem o štúdium.”

Erik P.

“DynEd je skvelý nástroj, ktorý vám pomôže nielen rozprávať po anglicky, ale najmä začať v angličtine rozmýšľať. Osobne mi pomohol v mnohých ohľadoch, dodal mi sebavedomie pri rozprávaní a pomohol mi automatizovať moje reakcie v angličtine. Môžem ho len odporučiť pre podobne typy ľudí so znalosťou angličtiny na akej som bol ja.”

Tomáš P.

“Na Dyned-e mi vyhovovala možnosť študovať hocikedy a kdekoľvek. Vďaka zvyšovaniu náročnosti lekcií je dobre vidieť posun v počúvaní aj hovorení textu. Pravidelné sessions s lektormi vhodne dopĺňajú samoštúdium.”

Milan K.

Nakúpte v oficiálnom webshope

Štúdium prostredníctvom DynEd-u je dostupné naozaj pre všetkých. Stačí, ak si v oficálom webshope zvolíte dĺžku trvania vašej licencie (prvé výsledky na sebe uvidíte už po 3 mesiacoch štúdia), počkáte, kým sa vám ozve naša metodička a svoje štúdium môžete začať už od nasledujúceho mesiaca. Pri registrácii nezabudnite označiť PLUS Academiu ako vášho vzdelávacieho partnera, ktorý vám bude poskytovať lektorskú podporu. Ak máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky pre zavedenie DynEd-u do firemnej výučby, napíšte nám a dohodnite si prezentáciu systému. My sa s vami spojíme, prekonzultujeme vaše očakávania a preberieme s vami všetky detaily.

Výber z noviniek

Dagmar Sádovská

Manažérka oddelenia Online vzdelávanie
0911 966 488

Napíšte nám

Chystáte sa vo vašej spoločnosti organizovať jazykové vzdelávanie, no máte problém s flexibilitou zamestnancov a stanovením fixných termínov kurzov? Hľadáte alternatívnu formu výučby anglického jazyka? Chcete vidieť ako DynEd funguje v praxi? Napíšte nám, radi vám pomôžeme.

Mohlo by vás zaujímať

Testovanie a certifikácia

Jazyková škola

Jazykové pobyty