Novinky

Nová webová stránka online

Martin Lobotka

29. september 2017

Dĺžka čítania: 3 min.

Prečítané: 545 x

Vitajte na našej novej stránke a blogu!

Po niekoľkých mesiacoch plánovania a usilovnej práce vám s radosťou predstavujeme našu novú webovú stránku.

V priebehu posledných pár rokov naša spoločnosť značne rozšírila portfólio služieb a prešla transformáciou, pre potreby ktorej už stará stránka prestala plniť svoj účel . Chceli sme, aby na novej stránke všetci, či už naši súčasní klienti ale aj noví návštevníci, našli relevantné informácie o službách, novinkách a dianí vo vnútri firmy. Tiež sme chceli poskytnúť spoločný priestor, kde by sa mohli podeliť o vlastné postrehy a skúsenosti so vzdelávaním.

Práve z vyššie uvedených dôvodov predstavujeme na novej stránke hneď niekoľko noviniek:

    • Náš firemný blog, v ktorom vás budeme na pravidelnej báze informovať o trendoch a novinkách vo vzdelávaní, ale i našich skúsenostiach a názoroch na rôzne problematiky týkajúce sa firemného vzdelávania. Blog je zároveň miestom pre vaše postrehy a komentáre.
    • Možnosť vzdelávania sa prostredníctvom našich otvorených tréningov. Tréning tohto typu otvárame vždy minimálne 1x mesačne a vždy s novou zaujímavou témou. Témy vypisujeme vždy na základe spätných väzieb klientov na už realizované interné tréningy. Otvorené tréningy sú miestom, kde sa môžete stretnúť s ľuďmi z rôznych spoločností a rôzneho zamerania a rozširovať tak svoje obzory aj o ich skúsenosti.
    • Nové oddelenie Testovania a certifikácie, v rámci ktorého pomáhame firmám efektívnejšie manažovať jazykové kurzy a jednotlivcom preukázať svoje znalosti z jazyka svetovo uznávanými certifikátmi.
    • Rezervačný systém, ktorý vám pomôže proces obsadzovania miest na otvorených tréningoch, ale aj termínoch jazykového testovania za účelom zisku certifikátu plne automatizovať.
    • Podstránka často kladených otázok, v ktorej sa dozviete odpovede na otázky, ktoré sa nás najčastejšie pýtate.

“Chceli sme, aby na novej stránke všetci, či už naši súčasní klienti ale aj noví návštevníci, našli relevantné informácie o službách, novinkách a dianí vo vnútri firmy.”

Ceníme si váš názor

Hoci veríme, že nový dizajn stránky vám pomôže lepšie sa zorientovať vo všetkých informáciách o našej práci a napomôže k ešte lepšej komunikácii medzi nami, privítame každú spätná väzbu a pripomienky, ktoré nám pomôžu ho dodatočne vylepšiť.

Stránka sa bude pravidelne aktualizovať o nové a nové informácie a preto je pre nás nesmierne dôležité aby zostala prehľadná, čo najjednoduchšia na používanie a relevantná pre to, čo vás zaujíma. Ak vás teda napadnú témy z oblasti vzdelávania, o ktorých by ste sa chceli dozvedieť viac, určite nám napíšte!

Vopred vám ďakujeme za všetky názory a podporu. Tešíme sa na vaše správy!

 

Páčil sa vám tento článok? Prihláste sa do odberu noviniek a nenechajte si ujsť žiaden nový príspevok.

Pre všetkých nových odberateľov sme prichystali DARČEK!

Ďalšie príspevky

Čo je reziliencia a jej 7 kompetencií

Čo je reziliencia a jej 7 kompetencií

Reziliencia je kľúč k vašej transformácii na profesionálne aj súkromne úspešného a vnútorne vyrovnaného výkonného človeka. Nie je to však klasický „work-life balance“ prístup. Je to koncept.

Osobnosť a vzťahy – 1. časť: Nevyrovnanosť vo vzťahoch

Osobnosť a vzťahy – 1. časť: Nevyrovnanosť vo vzťahoch

Vedeli ste že až 80 % ľudí používa vo svojich životoch úplne nefunkčné vzorce správania? Nevedia kto sú, nepoznajú svoje ciele, prevláda v nich strach, doslova prežívajú zo dňa na deň. Čítajte a dozviete sa, prečo sú ľudia ne/šťastní vo svojich vzťahoch.