//Translate the search button text //Translate the mobile menu select page text
Novinky

Spolupráca s ETS Global

Martin Lobotka
2. október 2017

Dĺžka čítania: 3 min.

Prečítané: 317 x

Vždy sme radi, keď sa nám podarí nadviazať spoluprácu so spoločnosťou, ktorá vyznáva podobné hodnoty ako my. O to viac, ak sa jedná o lídra na trhu v oblasti jazykovej certifikácie a testovania.

Rok 2017 je pre našu spoločnosť veľmi bohatým na nadväzovanie nových spoluprác a partnerstiev. S potešením vám oznamujeme, že po dlhých rokovaniach a stovkách vymenených e-mailov sa nám podarilo nadviazať spoluprácu so spoločnosťou ETS Global, dcérskou spoločnosťou americkej ETS, ktorá je najväčšou nezávislou organizáciou na svete zaoberajúcou sa hodnotením znalostí a kompetencií komunikovať v cudzom jazyku. Na Slovensku sme tak získali výhradné zastúpenie pre predaj a distribúciu svetovo uznávaných TOEFL®, TOEIC® či TFI® testov.
Spoločná fotka z Varšavy.
Zľava doprava: Larissa Kral, ETS Global, regionálna konzultantka zodpovedná za organizačný rozvoj – Martin Lobotka, PLUS Academia, obchodný manažér – Daniel Bacík, PLUS Academia, CEO – Gerben van Lent, ETS Global, výkonný riaditeľ pre stratégiu a rozvoj a Anna Gutkowska-Zając, ETS Global, regionálna manažérka.

„Celý náš realizačný tím sa veľmi teší, že sa nám podarilo identifikovať spoločné ciele a nadviazať toto strategické partnerstvo. Produkty od ETS Global výborne dopĺňajú naše existujúce portfólio služieb a zároveň im dodávajú celosvetovú vážnosť. Som presvedčený, že tento projekt bude nanajvýš úspešný,“ povedal Daniel Bacík, CEO spoločnosti PLUS Academia.

Vďaka tradícii a neustálej inovácii trvajúcej viac ako 60 rokov sa ETS podarilo vytvoriť jazykové certifikáty, ktoré sú uznávané a široko používané na celom svete. Testy ako TOEIC®, TOEFL® ročne absolvujú milióny ľudí po celom svete. Vo viac ako 180 krajinách sveta poskytuje ETS svoje služby v oblasti manažmentu jazykového vzdelávania, náboru a certifikácie. Jazykové testy od ETS sa vyznačujú svojou objektivitou, spoľahlivosťou a férovosťou.

“Produkty od ETS Global výborne dopĺňajú naše existujúce portfólio služieb a zároveň im dodávajú celosvetovú vážnosť. Som presvedčený, že tento projekt bude nanajvýš úspešný.”

„PLUS Academia je profesionálna vzdelávacia inštitúcia, ktorej znalosť trhu a dlhoročná skúsenosť v brandži môže byť kľúčovou pre šírenie dobrého mena ETS Global na poli vzdelávania v tomto regióne.  Veríme, že úzka spolupráca medzi našimi dvoma spoločnosťami bude prospešná najmä pre všetkých študentov angličtiny po celom Slovensku,“ povedala Anna Gutkovska-Zając, regionálna manažérka pre ETS Global.

Naše hlavné snaženie v rámci tejto spolupráce sa sústredí na nadväzovanie nových partnerstiev s jazykovými školami a univerzitami po celom slovensku a ponuku TOEIC® a TOELF® skúšok vo firemnom a akademickom sektore.

Páčil sa vám tento článok? Prihláste sa do odberu noviniek a nenechajte si ujsť žiaden nový príspevok.

Pre všetkých nových odberateľov sme prichystali DARČEK!

Ďalšie príspevky

5 tipov, ako sa pripraviť na TOEIC® test

5 tipov, ako sa pripraviť na TOEIC® test

Chystáte sa v blízkej dobe na skúšku TOEIC®? Tento dvojhodinový test, ktorý posúdi vaše zručnosti v čítaní a počúvaní, môže byť pomerne náročný. Aby sme vám dopomohli k čo najlepšiemu výsledku, prečítajte si 5 tipov, ako sa na TOEIC® čo najlepšie pripraviť.

Viete, ktoré jazyky sa učia ľahšie?

Viete, ktoré jazyky sa učia ľahšie?

Ak ste sa v minulosti učili viac než jeden cudzí jazyk, určite sami najlepšie viete, že nie každý ide rovnako ľahko. Zaujímalo nás, ktoré jazyky sa podľa odborníkov učia najľahšie, a naopak, s ktorými majú študenti najčastejšie problémy. Nahliadli sme teda do štatistík. Pozrite sa, čo sme zistili!