teddie eddie logo

VESELÁ ANGLIČTINA PRE DETI

Prinášame vám veselú angličtinu pre vášho škôlkára. Prostredníctvom metódy Teddy Eddie vytvoríme u vášho dieťaťa pozitívny vzťah k angličtine a pevný základ pre ďalšie zlepšovanie sa. Vydajte sa s nami na dobrodružstvo s mackom Eddiem!

Hodiny plné humoru a prekvapení

w

Slovíčka učíme v kontexte

Špeciálne vyberané učiteľky a učitelia

Ambiciózna metóda

Kufrík pre vášho škôlkára

Teddy Eddie je licencovaná metóda výučby angličtiny pre deti vo veku 2 – 7 rokov. Deti pracujú v malých skupinkách, v ktorých sa snúbi skutočné učenie sa so skvelou zábavou. Preto sú hodiny plné hravého komunikatívneho jazyka, ktorý je aktivovaný tým, čo sa deťom páči najviac: hrami, piesňami, príbehmi a obrázkami. Autori tejto metódy boli inšpirovaní pozorovaním svojich detí v predškolskom veku. Tie boli prvými, veľmi náročnými recenzentmi 🙂

ZVEDAVÝ MACKO EDDIE VYLIEZOL Z PONOŽKY A NAUČÍ VÁS PO ANGLICKY

Hodiny plné humoru a prekvapení

Hlavným cieľom tejto metódy je spokojné dieťa. Chceme, aby si deti osvojovali angličtinu s radosťou a bez toho, aby mali pocit, že sa vôbec niečo učia. Záleží nám na tom, aby deti navštevovali hodiny rady a cítili sa sebavedomo v spoločnosti ostatných detí.

deti sedia v kruhu na zemi s ucitelkou a otvaraju teddie eddie box
w

Slovíčka učíme v kontexte

Macko Eddie nebude vaše deti učiť slovíčka vytrhnuté z kontextu. Detičky sa naučia slová skladať do viet, aby ich vedeli používať vtedy, keď je treba. Naše hodiny sú organizované tak, že deti majú možnosť naučiť sa po anglicky podobným spôsobom, ako sa naučili svoj rodný jazyk.

Špeciálne vyberané učiteľky a učitelia

Naše učiteľky a učitelia majú prirodzené predpoklady pre prácu s vašimi nezbedníkmi. Sú výbornými angličtinármi, milujú prácu s deťmi a pravidelne absolvujú školenia pod neustálym metodickým dohľadom.

Ambiciózna metóda

Prostredníctvom našej metódy deti naučíme až 2000 slov a fráz pred tým, ako začnú s angličtinou v škole. Táto ambiciózna metóda je bohatá na slovnú zásobu, učebné materiály a multimediálny obsah. Detské rýmy a piesne boli napísané špeciálne pre ľahšie pamätanie a upevnenie naučeného jazyka.

Kufrík pre vášho skôlkára

V cene kurzu vaše dieťa dostane aj pestrý kufrík bohatý na množstvo materiálov a doplnkov k výučbe. V pevnom kufríku nájdete originálnu učebnicu, CD s nahrávkami a pesničkami, prístup do aplikácie Playground s množstvom edukačných hier, tajnú knižku, diplom a návod pre rodičov.

studentsky kufrik

OPLATÍ SA UČIŤ TAK MALÉ DETI PO ANGLICKY?

Vplyv na všeobecný rozvoj

 

Výučba cudzieho jazyka rozvíja detské myslenie a má pozitívny vplyv na mentálny vývoj dieťaťa. Naša výučba angličtiny pre deti v predškolskom veku je vždy robená formou zábavy. Pre deti je príjemným zážitkom a spôsobom, ako sa učiť bez námahy.

Rozvoj jazyka

 

Mladšie deti dokážu lepšie zvládnuť fonologický systém (zvuky) nového jazyka. Ich rečový aparát je stále flexibilný, je preto pravdepodobné, že si osvoja prirodzenú anglickú výslovnosť a intonáciu. To má zase veľmi pozitívny vplyv na schopnosť porozumieť počúvaniu. Čím je dieťa staršie, tým ťažšie je pre neho získať túto zručnosť.

Komunikačné dávky

 

Deti veľmi rýchlo prijímajú skutočnosť, že angličtina sa v triede používa na komunikáciu. Nemusia sa učiť umelo. Ak sú podporované, dobrovoľne sa pokúšajú vyjadriť v cudzom jazyku. Mladšie deti sú oveľa menej v rozpakoch pri používaní angličtiny. Nehanbia sa, keď robia chyby, čo pozitívne prospieva ich ďalšiemu napredovaniu.

Realita učenia sa po anglicky

 

Po nástupe do školy deťom zostane na angličtinu menej času. Čím skôr teda začne, tým lepší základ a predpoklad na zlepšovanie sa si vytvorí. Vďaka hravej forme hodín deti vnímajú angličtinu pozitívne. Často sa potom stáva ich obľúbeným predmetom, čo posilňuje vnútornú motiváciu detí a zaručuje lepšie výsledky.

POĎŤE TO S NAMI VYSKÚŠAŤ!

Vaše malé ratolesti môžu chodiť na angličtinu aj do našich priestorov. Napíšte nám a informujte sa o termínoch nových kurzov.

Teddy Eddie chodí učiť aj do škôliek! Ak chcete, aby vaše dieťa navštevovalo kurzy vo vašej škôlke, napíšte nám a my zistíme všetky možnosti. 

Z času na čas zvykneme robiť aj ukážky metódy Teddy Eddie pre deti za doprovodu rodičov. Vaše dieťa nemusí vedieť ani slovo po anglicky. Napíšte nám a zistite viac.