NEOBYČAJNE ŠIKOVNÁ FIREMNÁ VÝUČBA ANGLIČTINY

Už žiadne nudné bifľovanie z učebníc a zložitá organizácia kurzov. Vyskúšajte si šikovnú výučbu angličtiny na smartfóne riadenú umelou inteligenciou. Majte pod kontrolou, či peniaze na výučbu zamestnancov vynakladáte efektívne.

Výučba na smartfóne

Štúdium riadené umelou inteligenciou

Online lekcie s lektorom

Garantovaný výsledok

i

Certifikácia CEFR

ŠIKOVNÝ. OVERENÝ. CERTIFIKOVANÝ.

Konečne taký systém firemnej výučby, vďaka ktorému vaši zamestnanci zvládnu pracovnú komunikáciu v angličtine.
Pôsobí vaša firma v medzinárodnom prostredí?
Potrebujú vaši zamestnanci angličtinu pre firemnú komunikáciu?
Nespĺňa doterajšia výučba vaše očakávania?
Zoznámte sa s neo Professional, prvým online riešením pre výučbu angličtiny s garantovaným výsledkom.

ŠTANDARDNÁ VÝUČBA 20. STOROČIA

Učia sa vaši zamestnanci angličtinu už mnoho rokov a stále nehovoria tak, ako by ste si priali? Možno je to preto, že výučba v štýle 20. storočia už dnes pomaly stráca zmysel. Určite to poznáte:

 • Bifľovanie slovíčok a zložité vysvetľovanie gramatiky v učebniciach.
 • Aj po rokoch výučby neschopnosť sa dohovoriť na zodpovedajúcej úrovni.
 • Organizačná náročnosť – lektori, zasadačky, rozvrhy, kopírovanie materiálov…
 • Rôzna kvalita lektorov i samotnej výučby podľa toho, na koho práve narazíte.
 • Menšie možnosti, ako sledovať a riadiť kvalitu výučby a efektivitu vynaložených peňazí.

VÝUČBA V ŠTÝLE 21. STOROČIA

Výučba angličtiny v 21. storočí využíva technologické inovácie, poznatky modernej neurovedy a je časovo a priestorovo flexibilná. Ako to vyzerá v praxi?

 • Osvojenie si jazyka prirodzeným spôsobom v súlade s ľudskou schopnosťou sa učiť.
 • Používanie jazyka sa stáva zručnosťou, ktorá sa po efektívnom spôsobe výučby len tak nezabudne.
 • Nezávislosť – zamestnanci môžu študovať kedykoľvek a kdekoľvek.
 • Rovnaká kvalita výučby a garancie výsledku – či ste v Bratislave, alebo v Čiernej nad Tisou.
 • Kontrola pokroku a kvality výučby priamo vo vašom počítači.

Výučba na smartfóne

K štúdiu stačí smartfón. Už žiadne zasadačky, skupinové plánovanie, dochádzanie či dokonca zmeškané hodiny. Študovať sa dá kedykoľvek a kdekoľvek – celý program je kedykoľvek po ruke v mobilnom telefóne! neo Professional sa plne prispôsobí pracovným i osobným plánom.

Štúdium riadené umelou inteligenciou

Aktuálnu jazykovú úroveň každého študenta zistí adaptívny test. Po zvolení študijného cieľa ho umelá inteligencia (AI) sprevádza výučbou krok za krokom až k certifikácii. Umelá inteligencia vyhodnotí vedomosti a študijný typ každého človeka. Vďaka dôslednej individualizácii výučba dosahuje obrovskú efektivitu v krátkom čase.

Online lekcie s lektorom

Vieme, že stretnutia so živým lektorom sú samozrejme tiež dôležité. Preto aj v rámci neo Professional môžete mať online stretnutie s lektorom a vyskúšať si nadobudnuté zručnosti v konverzácii. Študenti si tak uvedomia reálny posun v komunikácii, získajú sebavedomie a posilnia motiváciu k ďalšiemu samostatnému štúdiu.

Garantovaný výsledok

Koľko času už vaši zamestnanci venovali štúdiu angličtiny bez toho, aby dosiahli výraznejší pokrok? Vďaka využitiu umelej inteligencie a individualizácii výučby garantujeme, že sa o jednu úroveň podľa CEFR posunú za 5-7 mesiacov. Študijný modul však máte k dispozícii až na obdobie 1 roka.
i

Certifikácia CEFR

Po dosiahnutí požadovaného počtu bodov, neo Professional doporučí študentovi pristúpiť k záverečným skúškam. V tej chvíli je užívateľ-študent na test pripravený a hravo ho zvládne. Okamžite po jeho úspešnom zložení si môže stiahnuť a vytlačiť CEFR certifikát.

ČO VĎAKA NEO PROFESSIONAL DOKÁŽETE?

Riadiť vzdelávanie

neo Professional vám ako manažérovi pomáha sledovať a riadiť plnenie vzdelávacích cieľov vo firme. V reálnom čase vidíte intenzitu aj kvalitu štúdia, posun v jazykových úrovniach, plnenie študijných cieľov a úroveň jednotlivých zamestnancov.

Znížiť náklady

Jasný výsledok za pevnú cenu vám umožní šetriť náklady vo firme. Budete poznať východiskovú a cieľovú úroveň všetkých študentov a cenu za naplnenie cieľov. Študovať budú iba tí členovia vášho tímu, ktorí majú priestor sa jazyku venovať a budú sa posúvať dopredu.

Vidieť okamžité výsledky

Na rozdiel od klasickej výučby študenti na sebe rýchlo pocítia pokroky. Študenti budú jazyku čoraz viac rozumieť a prirodzene hovoriť. Jazyk je okamžite použiteľný v profesijnom aj súkromnom živote. Jednoducho results delivered.

Zvýšiť atraktivitu vzdelávania pre vašich zamestnancov

Výučba na smartfóne, ktorý majú každú chvíľu v ruke, je pre zamestnancov atraktívna a motivujúca. Výučba angličtiny sa tak pre zamestnancov stane zároveň atraktívnym benefitom.

PLYNULOSŤ V ANGLIČTINE GARANTUJEME

 • 30 rokov skúseností 30% 30%
 • 70 krajín, v ktorých sa neo Professional využíva 70% 70%
 • 25 miliónov študentov 85% 85%
Vďaka aplikovaným poznatkom z neurovedy, kognitívnej psychológie a umelej inteligencie sa s neo Professional naučíte plynulo rozprávať po anglicky efektívnejšie v porovnaní s klasickou výučbou angličtiny, ktorá stavia na texte, gramatike a slovíčkach.

POZRITE SA, AKO TO FUNGUJE

DÁVA VÁM TO ZMYSEL? POĎTE TO VYSKÚŠAŤ!

neo Professional si môžete vyskúšať vy alebo ktokoľvek z vašej firmy na 14 dní zadarmo. Stačí, keď nám napíšete cez náš kontaktný formulár.

Ak sa chcete o metóde dozvedieť viac, radi sa s vami stretneme a porozprávame, ako naštartovať vo vašej firme výučbu, ktorá bude ľudí baviť.
V prípade záujmu môžeme vo vašej firme spustiť pilotný program s menšou skupinou študentov, pri ktorých si všetko overíte a vyskúšate. Budete tak mať všetky informácie z prvej ruky, než sa rozhodnete pre celofiremné riešenie.