NEOBYČAJNE ŠIKOVNÁ FIREMNÁ VÝUČBA ANGLIČTINY

Už žiadne nudné bifľovanie z učebníc a zložitá organizácia kurzov. Vyskúšajte si šikovnú výučbu angličtiny na smartfóne riadenú umelou inteligenciou. Majte pod kontrolou, či peniaze na výučbu zamestnancov vynakladáte efektívne.

VIANOČNÁ ZĽAVA až 20% pri kúpe neo Professional!

Výučba na smartfóne

Štúdium riadené umelou inteligenciou

Online lekcie s lektorom

Garantovaný výsledok

i

Certifikácia CEFR

ŠIKOVNÝ. OVERENÝ. CERTIFIKOVANÝ.

Konečne taký systém firemnej výučby, vďaka ktorému vaši zamestnanci zvládnu pracovnú komunikáciu v angličtine.
Pôsobí vaša firma v medzinárodnom prostredí?
Potrebujú vaši zamestnanci angličtinu pre firemnú komunikáciu?
Nespĺňa doterajšia výučba vaše očakávania?
Zoznámte sa s neo Professional, prvým online riešením pre výučbu angličtiny s garantovaným výsledkom.

ŠTANDARDNÁ VÝUČBA 20. STOROČIA

Učia sa vaši zamestnanci angličtinu už mnoho rokov a stále nehovoria tak, ako by ste si priali? Možno je to preto, že výučba v štýle 20. storočia už dnes pomaly stráca zmysel. Určite to poznáte:

 • Bifľovanie slovíčok a zložité vysvetľovanie gramatiky v učebniciach.
 • Aj po rokoch výučby neschopnosť sa dohovoriť na zodpovedajúcej úrovni.
 • Organizačná náročnosť – lektori, zasadačky, rozvrhy, kopírovanie materiálov…
 • Rôzna kvalita lektorov i samotnej výučby podľa toho, na koho práve narazíte.
 • Menšie možnosti, ako sledovať a riadiť kvalitu výučby a efektivitu vynaložených peňazí.

VÝUČBA V ŠTÝLE 21. STOROČIA

Výučba angličtiny v 21. storočí využíva technologické inovácie, poznatky modernej neurovedy a je časovo a priestorovo flexibilná. Ako to vyzerá v praxi?

 • Osvojenie si jazyka prirodzeným spôsobom v súlade s ľudskou schopnosťou sa učiť.
 • Používanie jazyka sa stáva zručnosťou, ktorá sa po efektívnom spôsobe výučby len tak nezabudne.
 • Nezávislosť – zamestnanci môžu študovať kedykoľvek a kdekoľvek.
 • Rovnaká kvalita výučby a garancie výsledku – či ste v Bratislave, alebo v Čiernej nad Tisou.
 • Kontrola pokroku a kvality výučby priamo vo vašom počítači.

Výučba na smartfóne

K štúdiu stačí smartfón. Už žiadne zasadačky, skupinové plánovanie, dochádzanie či dokonca zmeškané hodiny. Študovať sa dá kedykoľvek a kdekoľvek – celý program je kedykoľvek po ruke v mobilnom telefóne! neo Professional sa plne prispôsobí pracovným i osobným plánom.

Štúdium riadené umelou inteligenciou

Aktuálnu jazykovú úroveň každého študenta zistí adaptívny test. Po zvolení študijného cieľa ho umelá inteligencia (AI) sprevádza výučbou krok za krokom až k certifikácii. Umelá inteligencia vyhodnotí vedomosti a študijný typ každého človeka. Vďaka dôslednej individualizácii výučba dosahuje obrovskú efektivitu v krátkom čase.

Online lekcie s lektorom

Vieme, že stretnutia so živým lektorom sú samozrejme tiež dôležité. Preto aj v rámci neo Professional môžete mať online stretnutie s lektorom a vyskúšať si nadobudnuté zručnosti v konverzácii. Študenti si tak uvedomia reálny posun v komunikácii, získajú sebavedomie a posilnia motiváciu k ďalšiemu samostatnému štúdiu.

Garantovaný výsledok

Koľko času už vaši zamestnanci venovali štúdiu angličtiny bez toho, aby dosiahli výraznejší pokrok? Vďaka využitiu umelej inteligencie a individualizácii výučby garantujeme, že sa o jednu úroveň podľa CEFR posunú za 5-7 mesiacov. Študijný modul však máte k dispozícii až na obdobie 1 roka.
i

Certifikácia CEFR

Po dosiahnutí požadovaného počtu bodov, neo Professional doporučí študentovi pristúpiť k záverečným skúškam. V tej chvíli je užívateľ-študent na test pripravený a hravo ho zvládne. Okamžite po jeho úspešnom zložení si môže stiahnuť a vytlačiť CEFR certifikát.

ČO VĎAKA NEO PROFESSIONAL DOKÁŽETE?

Riadiť vzdelávanie

neo Professional vám ako manažérovi pomáha sledovať a riadiť plnenie vzdelávacích cieľov vo firme. V reálnom čase vidíte intenzitu aj kvalitu štúdia, posun v jazykových úrovniach, plnenie študijných cieľov a úroveň jednotlivých zamestnancov.

Znížiť náklady

Jasný výsledok za pevnú cenu vám umožní šetriť náklady vo firme. Budete poznať východiskovú a cieľovú úroveň všetkých študentov a cenu za naplnenie cieľov. Študovať budú iba tí členovia vášho tímu, ktorí majú priestor sa jazyku venovať a budú sa posúvať dopredu.

Vidieť okamžité výsledky

Na rozdiel od klasickej výučby študenti na sebe rýchlo pocítia pokroky. Študenti budú jazyku čoraz viac rozumieť a prirodzene hovoriť. Jazyk je okamžite použiteľný v profesijnom aj súkromnom živote. Jednoducho results delivered.

Zvýšiť atraktivitu vzdelávania pre vašich zamestnancov

Výučba na smartfóne, ktorý majú každú chvíľu v ruke, je pre zamestnancov atraktívna a motivujúca. Výučba angličtiny sa tak pre zamestnancov stane zároveň atraktívnym benefitom.

PLYNULOSŤ V ANGLIČTINE GARANTUJEME

 • 30 rokov skúseností 30% 30%
 • 70 krajín, v ktorých sa neo Professional využíva 70% 70%
 • 25 miliónov študentov 85% 85%
Vďaka aplikovaným poznatkom z neurovedy, kognitívnej psychológie a umelej inteligencie sa s neo Professional naučíte plynulo rozprávať po anglicky efektívnejšie v porovnaní s klasickou výučbou angličtiny, ktorá stavia na texte, gramatike a slovíčkach.

POZRITE SA, AKO TO FUNGUJE

DÁVA VÁM TO ZMYSEL? POĎTE TO VYSKÚŠAŤ!

neo Professional si môžete vyskúšať vy alebo ktokoľvek z vašej firmy na 14 dní zadarmo. Stačí, keď nám napíšete cez náš kontaktný formulár.

Ak sa chcete o metóde dozvedieť viac, radi sa s vami stretneme a porozprávame, ako naštartovať vo vašej firme výučbu, ktorá bude ľudí baviť.
V prípade záujmu môžeme vo vašej firme spustiť pilotný program s menšou skupinou študentov, pri ktorých si všetko overíte a vyskúšate. Budete tak mať všetky informácie z prvej ruky, než sa rozhodnete pre celofiremné riešenie.