PLUS Academia

Jazykové pobyty

Jazykové pobyty

V rámci oddelenia Jazykové pobyty zabezpečujeme jazykové kurzy a pobyty v jazykových školách vo Veľkej Británii, Írsku, na Cypre, Nemecku, Rakúsku, na Malte, Francúzsku, JAR, Kanade a v Rusku. Prepojenie teórie a praxe je nepochybne skvelou učebnou metódou na rýchle a efektívne osvojenie si cudzieho jazyka. Kde inde môžete dosiahnuť takéto prepojenie, ak nie priamo v prostredí, v ktorom ste jazyku vystavení neustále? S našimi zahraničnými pobytmi jazyk vnímate nielen počas výučby, ale najmä situačne v jeho prirodzenom prostredí. Denne získavate nespočetné množstvo impulzov a situácií, vďaka ktorým si môžete overiť teoretické poznatky v praxi.

Samozrejmosťou je kurz ušitý na mieru podľa Vašich požiadaviek a zabezpečenie ubytovania počas celej dĺžky jazykového pobytu.

Čím sú naše jazykové pobyty výnimočné?

,

Jazykový pobyt na mieru

Chcete sa zdokonaliť v cudzom jazyku priamo v zahraničí, no neviete, ako na to? Pri našich službách si nemusíte lámať hlavu s hľadaním vhodného kurzu a pobytu. Stačí, keď nás kontaktujete a porozprávate nám o svojich očakávaniach a dôvodoch pre absolvovanie kurzu. My vám na základe vašich preferencií pomôžeme vybrať kurz tak, aby zodpovedal vašim predstavám a očakávaniam. Vypracujeme vám niekoľko návrhov pre rôzne destinácie a spoločne nájdeme kurz, ktorý bude tým pravým pre vás.

N

Stabilní a renomovaní partneri

Tak, ako v rámci ostatných oddelení, aj pri Zahraničných pobytoch vždy kladieme mimoriadny dôraz na kvalitu poskytovanej služby. Všetci naši partneri patria medzi TOP jazykové školy a vzdelávacie inštitúcie v danej krajine, s obrovskými skúsenosťami s prácou so študentmi z rôznych kútov sveta. Akúkoľvek destináciu si vyberiete, vždy si môžete byť istí, že vaše napredovanie v cudzom jazyku bude v dobrých rukách.

Kompletné zabezpečenie a férová cena

Ak sa rozhodnete pre zahraničný pobyt s nami, okrem zbalenia batožiny sa nemusíte starať o nič iné. Všetko vybavíme za vás, bez stresu a bez starostí. Zabezpečíme ubytovanie podľa vašich predstáv, dopravu na miesto, prípadne parkovanie pre vaše auto a doplníme aj zoznam možných sprievodných aktivít. To všetko za rovnaké ceny, ako keby ste si pobyt v zahraničí vybavovali sami priamo u jedného z našich partnerov. Okrem množstva vybavovania vám teda šetríme to najdrahocennejšie – váš čas.

Partnerské školy

Londýn, Dublin – anglický jazyk

Scarborough – anglický jazyk

Mníchov – nemecký jazyk

Viedeň – nemecký jazyk

Malta – anglický jazyk

Moskva, Petrohrad – ruský jazyk

Veľká Británia, Cyprus, Kanada, JAR – anglický jazyk

Paríž – francúzsky jazyk