Blog

Projekt HAPPY SCHOOL 2020 pokračuje

daniel bacik fotka

Daniel Bacík

7. september 2020

Dĺžka čítania: 3 min.
Prečítané: 134 x

PLUS Academia prostredníctvom projektu Erasmus+ a v rámci projektu Happy School 2020 pokračovala v aktivitách projektu aj v roku 2020. Aj keď nás tento „zvláštny“ rok zabrzdil v rámci mobilitných aktivít, projektový tím pokračoval vo vývoji nových produktov, ktoré sa postupne predstavia verejnosti.

Ako pilotný program vznikol workshop s názvom ‘9 Learn & Lead Principles of a Smart Person’, ktorý sa úspešne zakončil posledným ZOOM meetingom v utorok 25.8.2020.

zoom meeting

Účastníkom pilotného workshopu bol aj náš lektor a kolega Marek Hlinka, ktorý nám o tomto zážitku napísal aj pár slov:

„Počas júla a augusta som sa zúčastnil workshopu 9 principles of a Smart Person Learn&Lead. Pozostával z 10 online stretnutí, kde sme pracovali  pod vedením pani Jany Chynoradskej . Cieľom bolo naučiť sa, ako sa stať lepším človekom, na základe týchto 9 princípov. Odvážnym a sebavedomým človekom, ktorý je tímovým hráčom a nebojí sa čeliť výzvam, i chopiť sa nových príležitostí.

Súčasťou bola aj práca v menších skupinkách, v ktorých sme diskutovali o tom, ako si stanoviť SMART ciele v živote. Ciele, ktoré musia byť konkrétne vytýčené, aby ich bolo možné dosiahnuť.

Celý workshop sa niesol v príjemnej a pozitívnou energiou nabitej atmosfére. Bola to vynikajúca príležitosť spoznať nových ľudí, zo Slovenska aj zo zahraničia. A tiež  spoznať lepšie seba samého.

Uvedomiť si, čo v živote chcem dosiahnuť a ako to môžem dosiahnuť.

Okrem toho, možnosť byť súčasťou Learn&Lead tímu je skvelá príležitosť, ako pokračovať v osobnom rozvoji aj naďalej.

Marek“

Páčil sa vám tento článok? Prihláste sa do odberu noviniek a nenechajte si ujsť žiaden nový príspevok.

Pre všetkých nových odberateľov sme prichystali DARČEK!

Ďalšie príspevky